Fasadų šiltinimas

Dažniausiai fasadų šiltinimui Lietuvoje naudojamos mineralinės vatos arba putų polistirolo plokštės. Jų apdailai gali būti naudojami mineraliniai, silikatiniai, akriliniai ir silikoniniai dekoratyviniai tinkai.


Tinkai nenuginčijamai užima lyderiaujančią poziciją fasadų apdailoje. Priklausomai nuo kliento pasirinkimo dekoratyvinių tinkų struktūra gali būti „samanėlė”, „lietutis”, modeliuojamas tinkas arba natūralaus akmens pagrindu. Grūdelių dydis - 1 mm, 1,5 mm, 2 mm ar 3 mm. Spalvinė gama praktiškai neribota.


Klinkeriu ar natūralaus akmens plokštėmis padengtas fasadas visada atrodys solidžiai.


Skydinių, karkasinių namų fasadai taip pat apipavidalinami dekoratyviniu tinku.


Kaip automobilių taip ir statybinių apdailos medžiagų kaina ir kokybė svyruoja. Su prastom medžiagom ir geriausi meistrai negali garantuoti, jog fasadas estetiškai gražus išliks ilgą laiką. Todėl klientui pirmiausia siūlome puikiomis techninėmis ir estetinėmis savybėmis pasižyminčius vokiškus kompanijos STO AG tinkus, dažus. Klientui pageidaujant dirbame ir su kitų gamintojų medžiagomis.


Šiuolaikinius pastatus galime dekoruoti klasikiniais dekoro elementais: rustais, karnizais, palangėmis, arkomis, langų apvadais ir t.t.


Iį “Statrenova” specialistai mielai paskaičiuos ir padės pasirinkti apšiltinimo sistemą tinkančią Jūsų namui. 

Nuo šiol Jūs galite dalį sumos už mūsų atliktus darbus ir medžiagas susimokėti per 36 mėnesius.

+370 650 50320 , +370 5 2380199     info@statrenova.lt
Sukūrė: