Dažniausiai fasadų šiltinimui Lietuvoje naudojamos mineralinės vatos arba putų polistirolo plokštės. Jų apdailai gali būti naudojami mineraliniai, silikatiniai, akriliniai ir silikoniniai dekoratyviniai tinkai.
Įtrūkimai nėra tik nekalti trūkumai fasado paviršiuje. Juos būtina pašalinti skubiai, kvalifikuotai bei su patikimomis medžiagomis. Laiku nesusirūpinus laukia didesni defektai ir nemenki nuostoliai.
Apipavidalinant interjerą siekiame išlaikyti harmoniją tarp kainos ir kokybės. Tai įmanoma tik su patyrusiais specialistais ir naudojant aukštos kokybės medžiagas.
 

Sveiki,

Malonu, kad apsilankėte “STATRENOVOS” puslapyje. Tikimės, kad Jums tai bus naudinga renkantis medžiagas bei rangovus šiltinant Jūsų namų fasadą ar jį renovuojant.

Lietuvoje paprastai individualių namų fasadai šiltinami akmens vata arba putų polistirenu. Tik nedaugelis žino, jog pasaulyje yra daug daugiau įvairių apšiltinimo sistemų, kurios padeda taupyti namų savininkų pinigus šildant bustą, tausoti gamtą ar netgi panaudoti saulės energiją.


Ar naujai pastatytą namo “dėžutę”, ar senesnį namą šiltindami galime pakeisti neatpažįstamai. Dekoruojame rustais, karnizais, langų, durų apvadais, palangėmis, tuo pačiu neapkraudami namo konstrukcijų. Galime įvykdyti reikliausius Jūsų ir Jūsų architekto sumanymus. Jeigu įmanoma nubraižyti brėžinį - mes galime tai padaryti.


Jeigu Jūsų namas yra arti aukštos įtampos laidų, elektros pastočių ar antenų, kurios skleidžia elektromagnetines bangas, šiltindami Jūsų pastatą galime sumažinti kenksmingą jų poveikį Jūsų sveikatai.


Dirbame visoje Lietuvoje!


Pasirinkę mūsų įmonę sutaupysite ne tik pinigų, bet ir brangiai kainuojančio laiko. Taigi laukiame Jūsų skambučių ir užklausimų.

Pagarbiai,

“Statrenovos” kolektyvas.

Naujienos

Naujienų archyvas
Namo apšiltinimo darbai ir medžiagos išsimokėtinai.
Plačiau
Namo apšiltinimo darbai ir medžiagos išsimokėtinai.
Plačiau

Partneriai

+370 650 50320 , +370 5 2380199     info@statrenova.lt
Sukūrė: