FASADŲ APŠILTINIMO SPECIALISTAI
Šiltiname individualius namus ir didelius objektus

Fasadų šiltinimas

Dažniausiai fasadų šiltinimui Lietuvoje naudojamos mineralinės vatos arba putų polistirolo plokštės. Jų apdailai gali būti naudojami mineraliniai, silikatiniai, akriliniai ir silikoniniai dekoratyviniai tinkai.

Tinkai nenuginčijamai užima lyderiaujančią poziciją fasadų apdailoje. Priklausomai nuo kliento pasirinkimo dekoratyvinių tinkų struktūra gali būti „samanėlė”, „lietutis”, modeliuojamas tinkas arba natūralaus akmens pagrindu. Grūdelių dydis – 1 mm, 1,5 mm, 2 mm ar 3 mm. Spalvinė gama praktiškai neribota.

Klinkeriu ar natūralaus akmens plokštėmis padengtas fasadas visada atrodys solidžiai.

Skydinių, karkasinių namų fasadai taip pat apipavidalinami dekoratyviniu tinku.

Kaip automobilių taip ir statybinių apdailos medžiagų kaina ir kokybė svyruoja. Su prastom medžiagom ir geriausi meistrai negali garantuoti, jog fasadas estetiškai gražus išliks ilgą laiką. Todėl klientui pirmiausia siūlome puikiomis techninėmis ir estetinėmis savybėmis pasižyminčius vokiškus kompanijos STO AG tinkus, dažus. Klientui pageidaujant dirbame ir su kitų gamintojų medžiagomis.

Šiuolaikinius pastatus galime dekoruoti klasikiniais dekoro elementais: rustais, karnizais, palangėmis, arkomis, langų apvadais ir t.t.

Renovacija

Įtrūkimai nėra tik nekalti trūkumai fasado paviršiuje. Juos būtina pašalinti skubiai, kvalifikuotai bei su patikimomis medžiagomis. Laiku nesusirūpinus laukia didesni defektai ir nemenki nuostoliai.

Būtina kruopščiai išanalizuoti priežastis sąlygojusias įtrūkimų atsiradimą ir įvertinti fasado pagrindo būseną.

Kruopšti analizė ir pagrindo įvertinimas padės kiekvienam defektui ir sugadinimui rasti išraiškingą, techniškai patikimą ir ilgaamžį sprendimą.

Konsultuojamės su Vokietijos kompanijos STO AG specialistais parenkant medžiagas labiausiai tinkamas individualiai kiekvienam atvejui.

Gipso kartono montavimas

Apipavidalinant interjerą specialistai siekia išlaikyti harmoniją tarp kainos ir kokybės. Pasitelkus į pagalbą patyrusius “Statrenovos” specialistus ir naudojant aukštos kokybės medžiagas, tai tampa įmanoma.

Atliekame visus vidaus apdailos darbus, montuojame akustines sistemas padedančias absorbuoti pašalinius garsus ar atvirkščiai – sustiprinti kur reikia. Dažome dažais švarinančiais patalpų orą.

Sudarome sąmatas, galime rekomenduoti architektus, dizainerius.

 

Klinkerio plytelių klijavimas